Poznaj CMY-Wear

  • by

CMY-Wear to autorska marka odzieżowa która powstała z myślą o realizatorach, technikach oraz ludziach, którzy codziennie pracują w branży rozrywkowej. Dzięki założeniom, jakie przyczyniły się do powstania marki, tak staramy się dobierać asortyment, aby spełnić wymagania i niejednokrotnie ułatwić pracę w branży.

Z założenia wszelkie wzory, które wychodzą z Naszej głowie odnoszą się prześmiewczo do realiów jakie panują na Polskiej scenie estradowej.

Niemniej jednak oprócz odzieży śmiesznej, związanej z branżą pragniemy również, aby Nasze produkty były dobrej jakości, przetrwały parę dobrych sezonów, a praca w nich sprawiała przyjemność.

Dzięki czasowi, który przepracowaliśmy w branży staramy się dobierać produkty na każdą okazję i wiemy jak to robić. Marka duży nacisk kładzie na jakość i ścisłą kontrolę produkcji, unikatowy detailing oraz uniwersalność.

Jest to pierwsza marka odzieży estradowej na rynku która łączy ze sobą ciekawe i atrakcyjne wzory związane oraz nienaganną jakość – która została doceniona również przez szeroką społeczność znanych polskich realizatorów.

Oprócz zamówień detalicznych, marka CMY-Wear specjalizuje się w tworzeniu unikatowej odzieży dla firm oraz grup realizacyjnych dopasowując produkty do potrzeb klienta biznesowego.

Po więcej zapraszamy do sklepu CMY-Wear oraz Facebooka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *